Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cryo-Бебиња Етикети, Ласерски Лист, 1.5-2.0 мл Цевки, 1.28 x 0.5 Инчи, Портокал, 1,700 по Пакет

Cryo-Бебиња Етикети, Ласерски Лист, 1.5-2.0 мл Цевки, 1.28 x 0.5 Инчи, Портокал, 1,700 по Пакет

DEN 2015.76
 

Производот е достапен
Достапност

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Cryo-Бебиња се дизајнирани со цел да понуди супериорен температура и хемиска отпорност.Издржливи labels го издржат ниски температури течен азот за складирање, во врела вода, бањи, органски растворувачи, сода агенти и други лабораториски хемикалии.Cryo-Бебињата се вклопуваат ниски температури ампули и 1.5 - 2.0 мл микро-цевки.Хемиски инертен поли винил labels се придржуваат до сите полипропилен и полиетилен површини без пукање, пилинг или понижувачко и прифати било повод одбележувањето на инструмент.Температурата Опсег : -196°C до 150°C -196°C Ласерски Лист.

Кон својствата

Производи во категоријата