Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fenix Сол Нерѓосувачки Челик Комерцијални Кујната Soiled Јадење на Маса, Левата Страна, 30W x 36L x 44H, Поцинкуван Нозе и Bracing

Fenix Сол Нерѓосувачки Челик Комерцијални Кујната Soiled Јадење на Маса, Левата Страна, 30W x 36L x 44H, Поцинкуван

DEN 15513.12
 

Производот е достапен
Достапност

16 Мерач На 304 Нерѓосувачки Челик - Поцинкуван Челик Нозе. 20"W x 20"L x 6"Д – Сад Големина. 30"W x 36"L x 44"H - Вкупната Големина.Левата Страна на Warewashing Машина.NSF Уверение.Fenix Сол на 16-DDTG-36 L комерцијални soiled јадење табели се изградени од издржлив и лесен за чистење на 16-мерач 304 серија не ' рѓосувачки челик. 304 серија не ' рѓосувачки челик, обезбедува одлична отпорност на корозија.30"W x 36"L' рѓосувачки челик левата страна на мозоци одбор карактеристики на 20 W" x 20 L" x 6 D" пред-плакнење на сад.Двајца 1 1/8" тапа дупки се удирани со тупаници од 8" центри (славина се продава одделно). 1 1/2" Валани рабовите им помогне на содржат нота и overflow.10" backsplash со 2" врати ги штити вашите ѕидови од гребнатини и течен отпад.1 5/8" поцинкуван челик нозе и bracing додадете дополнителна поддршка и издржливост додека прилагодливи пластични куршуми нозе обезбеди зголемена стабилност. ***Комерцијални производи се дизајнирани и готови за употреба во комерцијална средина.Понекогаш површински несовршености како што се гребнатини, scuffs, и indents може да се најде.Ова е нормално и да се очекува на производи од оваа природа.Комерцијални производи се наменети да бидат инсталирани од професионалец.Собранието инструкции се врши по барањето.***.

Кон својствата

Производи во категоријата