Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HJLSANXINLINY Интелигентен Автоматски High-end Електрични Тркала Стол Автомобил Стари лица со посебни потреби Литиум Батерија Четири Тркала Автомобил Може да се Укине Раме?

HJLSANXINLINY Интелигентен Автоматски High-end Електрични Тркала Стол Автомобил Стари лица со посебни потреби

DEN 1200.00
 

Производот е достапен
Достапност

[Моќен] Безбедноста, Удобноста, Флексибилна Контрола, Моќен Движење Функција; Нема Терен Ограничувања, AWD Системи; Electromagnet Braves; Средна Фреквенција Електростатско Прашина Отстранување Автоматско Траекторијата Корекција. [Производ параметри] 10 инчи предните тркала + 12 инчен задните тркала; светлината прилагодливи светла + рефлексивни; оптоварување 120kg (околу 264 lbs). [Повеќе способност] Камен на патот, на тревникот, плажа патот, патот се никаков проблем, може да се искачи 10 °; крст 8cm чекори, 15 cm. [Одгледување] Минимум спин радиус 77 cm, shift менувачот, максимална брзина 6 km / h, долги батеријата 35km. [Хуманизација] 4 D степен прилагодливи, може да се прилагоди повеќе агли, комфор и природата, ги задоволат вашите потреби.Спорт количка, мода, таписерии изработка, четири-димензионални прилагодливи, сопствени предмети на вашиот ексклузивен автомобил, да ви донесе добро искуство.1. Производ Големина : 975 * 630 (895-1080) mm2. Перница големина : 450 * 400 * 75 mm3. Рамка : Елоксирани алуминиумски alloy4. Предни тркала : 25 cm5. Задни тркала : 30 cm6. Возење Растојание : 35 km7. Радиус на вртење : 77 cm8. Пак со висока брзина : 6 km / h9. Максимална пречка висина : 8 cm10, маратон перформанси : 10 °11. Системот за контрола : средна фреквенција електростатско прашина колектор system12. Возење на владата : на четири тркала drive13. Моторот : 350 W * 214. Седиштето Превод Растојание : 12 cm15. Седиштето Кревање на Далечина : 18 cm16. Предни тркала : сите круг wheel17. Главната тркала : цврсти саќе tire18. Земете тежина : 120kg (околу 264 lbs)19. Возила Тежина : 115kg20. Работна околина : -20 ° -40 °21. Батерија : 70 AH литиум батерија; автомобилската на ниво на моќ battery22. Полнење : 5 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата