Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SKYB Ореол Apple Види Случај со Милан Види Бенд Шарм и Силиконски Спортски Бенд Set - Родиум Обложено со Кубни Циркони за 42mm Apple Види Серија 1,2,3

SKYB Ореол Apple Види Случај со Милан Види Бенд Шарм и Силиконски Спортски Бенд Set - Родиум Обложено со Кубни

DEN 2399.76
 

Производот е достапен
Достапност

На Sky B Apple види случај е дизајниран за да ги собере сите големини, вклучувајќи 38, 40, 42 и 44 millimeter на големина на серија 1, 2, 3, 4, се доаѓа во четири големини, тестирани за совршено се вклопуваат во 38 millimeter и 42 millimeter од Apple Часовници од Серија 1, Серија 2 и Серија 3, или 40mm и 44mm Apple Часовници од Серија 4 и Серија 5. Нашите ексклузивен дизајн може да се пофали кубни циркони камења во уникатен и го одзема здивот смарагд во облик на cut-агол дизајн encircling школка.CZ е прифатлива опција што им дава изглед на безбоен дијаманти за да одговараат на вашите други дијамантски накит.Ние избрани само со највисок квалитет е достапно за овие кубни циркони gemstones, изработка на овој дизајн апсолутно блескави.Нашата случаи snap на вашиот Apple i Watch едноставно и лесно.На силициум лагер функција обезбедува види guard придава безбедно и со совршен усогласување.На тенки профил обезбедува надворешниот слој, така можете да го носат на вашиот гледате секој ден во стил.Стил на нашата smart watch рамка е рационализација и домот; рабовите не се остри; тие се buffed на аглите така што тие нема да нула вашата кожа.Сите наши SKYB Apple smartwatch венчиња се направени со основа од бронза метал за сила, обложено со парична казна сребро за издржливост, со правосилна позлатен заврши во вистински скапоцен метал, што дава luxe изгледот на парична казна накит : - Сребро-тон бела родиум - 18 K жолто злато - 14 K розово злато Купи еден во секој стил и боја за да ја искажете вашата личност и да одговара на вашиот облека и други накит!Знаеме дека ќе биде апсолутно освои повеќе од супериорна изработка и стил на ова парче.Со нашата 100% Пари гаранција за, Не-Прашања, Побара Клиентите Задоволство Гаранција за добра 30 дена по купувањето, и сите наши SKYB случаи внимателност против производство на дефекти за една цела година, ќе можат да бидат сигурни купување на овој супериорен дизајнер-стил случај за автентични Apple бренд паметни часовници денес.

Кон својствата

Производи во категоријата