Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AIMISUV Сина Светлина Блокирање Очила Жени/Мажи,Ретро Половина Рамка на Анти напрегање на очите Компјутерски Игри Очила(2Pack)

AIMISUV Сина Светлина Блокирање Очила Жени/Мажи,Ретро Половина Рамка на Анти напрегање на очите Компјутерски

DEN 478.80
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Намали напрегање на очите】Продолжена изложеност на сина светлина ќе предизвика замор на очите, заматен вид и главоболка, само со нашите компјутерски очила, ќе забележите разлика во неколку дена.Бидејќи очила блок на повеќето штетни сина светлина од компјутер, телефонски и во ЖИВО. 【Висок Квалитет на Материјалите】На 3А транспарентен леќа не само што го блокира 99% од штетни blue ray (400-440nm), исто така со висок transmittance (95%), овозможувајќи совршен баланс помеѓу око за заштита и визуелно доживување.издржливи половина дизајн на рамка и Силиконски носот влошки става без стрес на вашиот нос се обезбеди удобност за долги периоди на време. 【Спијат Подобро】Продолжена изложеност на сина светлина ќе забавување или запирање на производството на мелатонин, предизвикува нарушувања.AIMISUV Сина Светлина Очилата може да го спречи тоа и да ви обезбеди со подобар ноќен сон. 【2 Пара Очила на Голема Цена】AIMISUV сина светлина очила нудиме широк спектар на бои да се избере,може да се најдат на боја ви се допаѓа од тука.Задржи еден пар на секој од вашиот треба читање област, или да ги споделувате еден за вашите пријател или семејство, економски и удобен. 【Грижете се-бесплатна Услуга】Ние веруваме во нашите производи.Било каков проблем, за овој производ, ве молиме контактирајте со нас, ние сме секогаш да биде тука за да ги реши вашите проблеми.Имате никаков ризик да се обиде!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Кон својствата

Производи во категоријата