Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Moffat M234430 Трансформатор, 110-120V x 12V Дик

Moffat M234430 Трансформатор, 110-120V x 12V Дик

DEN 3988.56
 

Производот е достапен
Достапност

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 5.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1.9 Кг.Moffat M234430 Трансформатор, 110-120 V X 12 V Sec. Moffat произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Кон својствата

Производи во категоријата