Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HyperX Спектарот Реагира - Игри Eyewear, Сина Светлина Блокирање Очила, UV Заштита, Ultem Рамка, Кристално Јасно Леќи, Микрофибер Торба, тежок Случај – Мали w/Поларизирана Клип

HyperX Спектарот Реагира - Игри Eyewear, Сина Светлина Блокирање Очила, UV Заштита, Ultem Рамка, Кристално Јасно

DEN 1919.76
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Беспрекорно се конвертира во поларизирани очила за сонце : факултативниот појавување на магнетни " очила со клип ви овозможува брзо да се оди од затворен за активности на отворено.На поларизираната " очила со леќи помогне да се намали рефлексија, елиминирање на отсјај, и ја подобруваат видливоста.Сигурен сина светлина и UV заштита : да Помогнат во намалување на ефектите на дигитални замор на очите вклучувајќи главоболки, заматен вид, и око замор благодарение на сина светлина и UV заштита на премијата поликарбонат леќи.Кристално јасна леќи : Јасно, анти-рефлективен леќи дадете вистински, живи бои за да се исполнат наменети игри искуство.Потпис Hyper X удобност и трајност : Изградена за да биде и комфорни и издржливи доволно за сите-ден употреба со или без слушалките.Разноврсна & стилски дизајн со тешко школка случај : Заштита на вашите очи, додека со користење на дигитални уреди во широк опсег на поставувања.Тешко школка за носење и микрофибер торбичка се вклучени за безбедно и сигурно транспорт.Hyper X Спектарот Реагираат Игри Eyewear е удобно, заштитни eyewear со изборен поларизирана " очила со клип за намалување на отсјај на отворено.Леќи филтрираат сина светлина, намалување на ефектите на дигитални замор на очите вклучувајќи главоболки, заматен вид и замор на очите.Брзо транзиција од внатре кон надвор со магнетни " очила со клип.Кристално јасна леќи се дизајнирани за да се намали боја нарушување, па ќе го добиете наменети игри искуство.А за носење и микрофибер торбичка се вклучени.

Кон својствата

Производи во категоријата