Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стакло - Cappuccino Чаши со Чинии - 8.75 Оз - Чаша Кафе Кригла и Чинијата - за Специјалитет Кафе Пијалаци - Млеко - Кафе Мока и Чај - Стакло Чашата и Чинијата - Наместете го на 2 -

Стакло - Cappuccino Чаши со Чинии - 8.75 Оз - Чаша Кафе Кригла и Чинијата - за Специјалитет Кафе Пијалаци -

DEN 1140.00
 

Производот е достапен
Достапност

Најдобрите европски квалитет стакло за крајна искра и јасност.Машина за миење садови безбедно за дополнителна погодност. 3.5" H x 4.5" L x 3" W 8.75 оз.течни капацитет.Машина за миење садови безбедно за дополнителна погодност.Го прави голем дар за некој посебен или за лична употреба.Barski Inc.е лидер во кристал и стакло индустрија за над две децении.Нашите фунта угледот на обезбедување на купувачот со највисок квалитет на производи со повеќето цена ефективен цените е во тек.Овој сет на cappuccino чаши се дел од Величествената Tabletop Колекција дека е омилени сите времиња.Уметнички дизајнирани да се координираат убаво со било tabletop оркестарот.

Кон својствата

Производи во категоријата