Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kaytee Дојде Заедно Со Превозникот, Мали, Assorted Colors

Kaytee Дојде Заедно Со Превозникот, Мали, Assorted Colors

DEN 338.40
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува надворешен мрежа windows за доволно струење за вашите миленици здравје.Сигурна и удобно патување на животната средина.Лесно чистење-up винил внатрешни работи.За хрчаци, gerbils, глувци и други мали животни и, исто така, одлично за птици. 10.25" долго, 6" широк, 6" висока.Се комбинираат со мали Ме Однесе Дома кафез за крајната патување систем.Нека вашето домашно милениче патување во прва класа во Доаѓаат Заедно со превозникот, пријатна и удобна ткаенина-опфатени пет превозникот.Крајната превозникот за практичноста и удобноста, Дојде Заедно карактеристики свеж воздух отвори, e-z носат справи и e-z zip двојно патент дизајн.Дојде превозници можат да се комбинираат со ме однесе дома патување дома за крајната патување систем.

Кон својствата

Производи во категоријата