Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
БОШ DSB5010 Daredevil 10-Парче Стандард Лопата Малку Постави w/ Full конус Провира и Поттикна Совет , Сина

БОШ DSB5010 Daredevil 10-Парче Стандард Лопата Малку Постави w/ Full конус Провира и Поттикна Совет , Сина

DEN 657.36
 

Производот е достапен
Достапност

ВКЛУЧУВА : 1-1/4", 1-1/8", 1", 7/8", 3/4", 5/8", 9/16", 1/2", 3/8", 1/4".ЦЕЛОСНА КОНУС НАВОЈ СОВЕТ : Ова ќе удар во вашиот шумата и да потоне преку тоа без никаков напор.CONTOURED ГРЕБЛО shrugs чипови исклучување, како сте дупчење низ дрво, намалување на топлината и триењето и зачувување на целокупниот структурните интегритетот на малку.Се ПОКРЕНЕ СОВЕТИ : Овие две компоненти ќе се ископа во дрво, запирање на малку од одење во почетокот на дупчење процес.ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН месо тело МОЌ РИТАМ намалување на одредување на лизгаат наоколу во вашиот вежба под високи износи на вртежен момент, што значи вие ќе бидете во можност да се вежба straighter почесто.Опис на производот На БОШ линија на метал вежба битови нуди решение за секој професионален апликација.Секој малку е произведен со строго спецификации и карактеристики сплит точка, која започнува на контакт без одење или уметничко лизгање, елиминирање на потребата за центар удар.БОШ црна оксид битови понуди супериорен издржливост, брзина и избор за поддршка на повеќето општа намена апликации.Од Производителот Бош Dare Devil Лопата Битови понуда индустриски водечки перформанси во однос на секој друг лопата малку на располагање денес.На Dare Devil е дизајниран да одговори на потребите на професионалните корисници во однос на брзина, леснотија на користење и дупка квалитет.На Dare Devil е најбрз лопата малку во индустријата, обезбедува непречено и напор за дупчење, и произведува најчистите дупка.Прва за Лопати, целосна конус навој совет обезбедува брзина е потребно да се вежба побрзо и тоа повлекува на малку преку материјал се со помалку напор и вибрации од други лопата битови.

Кон својствата

Производи во категоријата