Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Четка и Метла Складирање Носителот Нерѓосувачки Челик Чистење Алатки Организатор Носителот Тешки Ѕид Монтирани Комунални Алатка Закачалки 2 Позиција 1 Куки Идеал?

Четка и Метла Складирање Носителот Нерѓосувачки Челик Чистење Алатки Организатор Носителот Тешки Ѕид Монтирани

DEN 551.76
 

Производот е достапен
Достапност

Здрав Четка Носители : Овие се одлични за организирање на вашите чистење резерви.Тие се лесно да се инсталира.Тие се инсталира со двете завртки секој, кои се вклучени.Ти си четка и метла висат на нив лесно и лесно може да се симне.На кука има гумени тип на материјал кој спречува лизгање на вашиот објект.Ова е навистина убав опција за виси до потешки џогерите и метли и работи.Куките се цврсти и издржливи, имаат готовиот изглед и контрола добро.Тие се навистина убаво за употреба во гаража, нови простории, фрла или било каде во внатрешноста на вашиот дом.Бидејќи тие се во 4 одделни парчиња можете да простор на нив и надвор само начинот на кој што ги сакате.Лесно да се инсталира, изгледа прекрасно, и куките дека држи вашиот тешки метли.Убаво да се различни справи со големини, но има фирма.Куките се прилично цврсти и пати од патот кога не се користи.Можете да висат метла, swifter четка и swifter duster и други долго-ракува tools.Тешки Четка Куки : Оваа четка и метла закачалка да биде изградена многу добро.Нерѓосувачки челик тело е солидна, заедно со S-куки.Во прилог на метли и џогерите, користете двојка во вашата гаража или градинарство се пролева за чување rakes, shovels, итн.Еден куки на секоја единица ви даде многу места да се откажам кофи, партали, или било какви други предмети кои можат да бидат обесени на јадица. 100% Гаранција : Ако имате било какви прашања или добри совети во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме за вашата е-пошта.Покрај тоа, сите AKEIE производи доаѓаат со 30-дневниот гаранција за парите назад и 12 месеци гаранција.AKEIE Метла Четка Носителот AKEIE Четка куки се лесни за употреба и лесно да го инсталирате, Тоа може да ви помогне да заработите вашиот дом, бања и туш кабина повеќе организирани.AKEIE четка кука е многу едноставен но ефективен дизајн.Тоа се состои од S-облик кука поврзани со задната плоча, кој е поставен на ѕид со завртки.На јадицата е покриен со слатка гума, пластични материјали, кои може да се одржи на чистење алатка и да се спречи тоа од паѓање.Оваа четка и метла носителот ви дава безбеден, брз и лесен начин да ги зачувувате и организирате не само метли и џогерите, но многу повеќе, како и.тоа е идеален за употреба во метла плакарот, перење област, гаража, барака, комунални соба, канцеларија, и повеќе.Спецификација и Пакет : Име на Производ : AKEIE Метла Четка Носителот Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304 , Животната средина Силикони Инсталација Метод : Завртки за Фиксирање или самолепливи со 3 M лента Полици Количина : 2 Куки Количина : 1 Држи Тежина Капацитет : 30 Фунти Во Пакет : со 3 M самолепливи Ленти и инсталирате завртки (се Користи како помошно инсталација на ѕид мазни површината) Забелешка : 1.Ве молиме избришете ѕидот чисти пред лента се применуваат и виси tools по 48 часа. 2.Максимална тежина на метла носителот може да застане Не смее да надмине 30lbs.

Кон својствата

Производи во категоријата