Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
QPABS ПРОДАВНИЦИ Прстен Перница, Прстен Перница Прстен Носител Перница Свадба Домот Вештачко Цвеќе Свадба Прстен Перница Перница Свадба Материјали

QPABS ПРОДАВНИЦИ Прстен Перница, Прстен Перница Прстен Носител Перница Свадба Домот Вештачко Цвеќе Свадба Прстен

DEN 2325.60
 

Производот е достапен
Достапност

❤Убав украс за свадба, правејќи ја вашата свадба незаборавна и незаборавно. ❤Мека полиестер ткаенини, stitched цврсто и да не се изгубат, лентата е повеќе романтичен. ❤Најдобар избор за поставување на вашата свадба прстени, лента лента на грбот да го држите перница безбедно. ❤Домот и онанирачки дизајн, идеална се дополнуваат со широк спектар на свадба теми. ❤Совршен за свадбена церемонија, куќи за гости, клубови, дома страни.За да додадете шарм на вашата свадба или на посебен повод оркестарот.Specifications Product Име : Прстен pillow Material : Полиестер, lace Size : 15 X15cm/5.9 X5.9in Weight : 66 g Occasion : Свадбата на невестата и младоженецот, прослави, декорација, специјални настани.Купувачите мора да се прочита : 1.Овој производ е рачно изработени вештачко цвеќе производ.На цветови и лисја (боја, форма, итн.) ќе биде малку поинаков.Некои цвеќињата имаат нерамна печатење и боење.На рачно изработени производи не може да биде ист како и слики.Ви благодариме за вашето разбирање.2. За боја разлика : Поради ефектот на боја разлика на екранот и светлина, може да има мали разлики меѓу сликата и објектот.Хроматска аберација.3. За големина на : димензии се мерени рачно, поради различни мерни методи, ќе има некои грешки, ве молам, прости ми!4. За по-продажбата на : По приемот на стоката, ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со по-продажбата на услугата!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Кон својствата

Производи во категоријата