Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DEWALT 20V МАКС* Конектор (DCB115)

DEWALT 20V МАКС* Конектор (DCB115)

DEN 1896.00
 

Производот е достапен
Достапност

Пријави сите Dewalt 12 V да 20 V Max Li Ion Батерии.Ја полни батеријата во 90 минути или помалку.Жолти LED осветлува за Топла/Ладна Пакет Задоцнување.На DEWALT DCB115 12 V МАКС* 20 V МАКС* Литиум Јонска Батерија Полнач е во можност да ги наплати сите DEWALT(R) 12 V 20 V МАКС* Li Ion Батерии.Оваа единица ја полни батеријата на 90 минути (DCB205) или помалку на тој начин минимизирање на прекини кога имате работа да се направи.Има жолти LED која ја осветлува за топла/ладна пакет задоцнување.Поддржани од страна на DEWALT.

Кон својствата

Производи во категоријата