Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
M6 x 30мм 25 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Гром Heagon Главата Гром Целосна Тема Обичен Заврши DIN933

M6 x 30мм 25 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Гром Heagon Главата Гром Целосна Тема Обичен Заврши

DEN 226.80
 

Производот е достапен
Достапност

Тема Големина : M6-1.0 mm; Конец Теренот : 1.0 mm; Ален Хексадецимален Диск : 10мм;.Тема Дел Должина : 30мм; Конец Покриеност : Целосна Тема.Пакет Содржина : 25 КОМПЈУТЕРИ; ги Исполнува упатствата за Стандард DIN 933. Хексадецимален завртки цврстата структура направи ИДЕАЛЕН за УПОТРЕБА за двете станбени и комерцијални проекти, како мебел, ТВ, или со други DIY проекти.Материјал : Висок Квалитет 18-8 Нерѓосувачки Челик, голема сила и добра отпорност на корозија да се направи сврзувачки елементи минатата!.За Хексагонални Гром Хексагонални болт, исто така, повика хексадецимален болт се многу најчесто се користи во апликации со релативно големи заклучување сили, бидејќи на своите цврсти структури.Својата глава и форма би можеле да бидат поголеми од обичните навој сврзувачки елементи.Без надворешен заврши и без слој, на шрафовите се направени од најдобрите 100% 304 (18-8) нерѓосувачки челик .Апликацијата Автомобилот, мувла, машини, електроника, монтажа, изградба, преработувачка индустрија, внатрешна и надворешна.Идеален за Користење Joing дрво, одбори, кујна worktops, кабинети, шкафови, табели, јасли, cots и други мебел, популарни меѓу DIYers.Задоволството на клиентите Ние специјализирани во обезбедување на целосен опфат на стандардот сврзувачки елементи вклучувајќи целосно прилагодена пакување решенија да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти.Сите производи се подложува на три ниво на квалитетот за тестирање и квантитетот на проверка пред да стигне до нашите клиенти.Ние и ветуваме на сврзувачки елементи наведени во нашата продавница мора да бидат конкурентни во светот.

Кон својствата

Производи во категоријата