Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mophie Сок Пакет за Пристап Заштитна Батеријата Случај за iPhone 11 Про - Розово Руменило

Mophie Сок Пакет за Пристап Заштитна Батеријата Случај за iPhone 11 Про - Розово Руменило

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

2000m Ah Капацитетот на Батеријата.Надополнување Безжично или USB Тип-C Кабел.Rubberized Поддршка Влошки & Покрена Агли.Лесен и Компактен Дизајн.Порта и Звучници Обременето.Product Overview : Останете напојува минатото Зајдисонце со сок пакет за пристап.Оваа заштитна случај со вградената батерија помага да го продолжи животот на вашиот i Phone, Сите, додека одржување на целосен пристап до нејзините порти.Кој е на барање на батеријата со само притискање на копче, Сок пакет пристап на врвот исклучување на вашиот телефон, батеријата кога ви треба најмногу.Испраќате повеќе пораки, или да стримувате повеќе видеа без да се грижиш за вашата батерија случува во Црвено.Клучни Карактеристики : Полнење во движење : Екстра батеријата кога ви треба - вградената батерија е доволно сок за да добиете низ еден долг ден.Молња порт пристап : Целосен пристап до молња порт : Со целосен пристап до молња порта, секогаш можете да го користите вашиот Ear Pods да се слуша или да разговарате додека ја полните.Безжична лесно моќ : сок пакет пристап батеријата случај е компатибилен со повеќето безжичните полначи.Погодни за : Безжични и USB-В на Текст : Можете да ја дополните сок пакет пристап батеријата случај, безжично или преку USB-В порта.Заштита : Високо влијание заштита.Тешка поликарбонат надворешноста dissipates влијание, помага да се заштити вашиот i Phone од удари и капки.

Кон својствата

Производи во категоријата