Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
72 Долго X 14 Длабоко не ' Рѓосувачки Челик Работа Табелата со 2 Полици | Метал Храна Првично Станица | Комерцијални & Станбени NSF Комунални Табела

72 Долго X 14 Длабоко не ' Рѓосувачки Челик Работа Табелата со 2 Полици | Метал Храна Првично Станица | Комерцијални

DEN 3335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Храната и течностите нема да се залепи или да го наруши интегритетот на површината.Лесно ја избрише секоја солза од вишокот на храна без гужва, хаос, или контаминација.Тоа е одлична за домашни проекти како шиење, перење, или занаети па дури и може да се користи во кафетерии, janitorial простории, хотели и ресторани, канцелариски згради, болници, ветеринар клиники и повеќе.Нерѓосувачки челик работа табели се најчесто се користи за храна првично во комерцијални кујна, како работна маса, склопување на маса, се работи клупата, и во многу други станбени, комерцијални и индустриски апликации.Сите ние сме за едноставност во Am Good која е причината зошто ние направивме оваа стрес-слободен собранието workbench.Додека ние се гордееме со правење на високо-квалитетни кујнски храна првично маса, овој производ може да се користи за различни нешта.Am Good Снабдување работа маси се познати по нивните врвен квалитет и економија цени.Вториот Undershelf е Предаден Одделно.Е хардвер вклучени?Да, а во собата на завртки и Ален клуч се вклучени во ред.

Кон својствата

Производи во категоријата