Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BikeMaster Мини Труп Овална Пак Сигнали (Црно/Amber)

BikeMaster Мини Труп Овална Пак Сигнали (Црно/Amber)

DEN 386.40
 

Производот е достапен
Достапност

Краток труп на пазарот светла достапен во црна и карбонски влакна.Еден светилки со вжарено.Се продаваат како пар.Answer : ___________________________ Note : НЕ DOT одобрени.Дек од вашиот улица велосипед или cruiser мотор со Bike Master е Мини Труп Пак Сигнали краток труп�минимизира вашиот велосипед е влечете и чува елегантни профил светла еден филамент светлина ќе се обезбеди другите возачи/rider гледате на патот Наредени со боја и големина опции, сигурно ќе ја пронајдете вистинската Bike Master светлина за да одржувате вашиот велосипед е стил на Боја : Црна Леќа : Килибар Димензии : 2-5/8" L x 1-1/16" H x 17/16" W Не DOT одобрени.

Кон својствата

Производи во категоријата