Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Equipex BAR100/1 Sodir Една Полица Снек Toaster Рерна

Equipex BAR100/1 Sodir Една Полица Снек Toaster Рерна

DEN 1812.00
 

Производот е достапен
Достапност

Sodir-Ролери Скара Toaster Рерна, една полица, отворен стил, 18"L, 11-1/2"D, 12-1/2"H, врвот и дното инфрацрвена топлина, 15 мин.тајмер, (1) жица решетката, трошка послужавник, отпорни на топлина отстранлив рек рачки, од нерѓосувачки челик, градежништвото, 120v/60/1-ph, 14.0 засилувачи, 1.7 k W, NEMA 5-15 P, UL.

Кон својствата

Производи во категоријата