Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Pipette Багажник, Trapezoid Органско Стакло Pipette Носителот 1.5 cm Дупка со Дијаметар Pipette Заградата

Pipette Багажник, Trapezoid Органско Стакло Pipette Носителот 1.5 cm Дупка со Дијаметар Pipette Заградата

DEN 285.60
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да поставите повеќе pipette во исто време ,многу погодно за експеримент.На pipette застане е направен од органско стакло за подобра издржливост.Посебна структура дизајн,не е лесно да се падне на капка.Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.На pipette може да биде поставен вертикално и хоризонтално.Тоа исто така може да се премести.Тоа е многу погодно.Спецификација : Материјал : Органско Стакло Тип : Trapezoid Дупка со Дијаметар : 1.5 cm/0.59 во Пакет Листа : 1*Pipette Решетката.

Кон својствата

Производи во категоријата