Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Celltreat 229440 Полипропилен Микро Волумен Центрифуга Цевка, Стерилни, 0.5 mL Волумен (Случај на 5000)

Celltreat 229440 Полипропилен Микро Волумен Центрифуга Цевка, Стерилни, 0.5 mL Волумен (Случај на 5000)

DEN 2951.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сите цевки имаат матирано означување на место и врежани graduations.Во прилог рамен врвот на капа е лесно да се отвораат и затвораат со една рака.Максимална RCF е 20.000 г за конусна дното цевки и 15.000 g за само-стои цевки.Изработени од високо квалитетни полипропилен.ЦЕВКА MICROCENTRIFUGE 0.5 m L STRL CS5000.

Кон својствата

Производи во категоријата