Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЦРНА+ДЕКЕР 20V MAX Литиум Батерија Полнач со 4-Ах Литиум Јонска Батерија Pack (BDCAC202B & LB2X4020)

ЦРНА+ДЕКЕР 20V MAX Литиум Батерија Полнач со 4-Ах Литиум Јонска Батерија Pack (BDCAC202B & LB2X4020)

DEN 2500.32
 

Производот е достапен
Достапност

Recharges батерии во 45 минути или помалку.Мулти-volt полнење ви овозможува да ја полните 16-volt Макс и 20-volt Max батерии. 2.0 Amp Излез.ЦРНА+ДЕКЕР е највисок капацитет на батеријата пакет за 20v MAX систем на алатки.На 20v MAX 4.0 ах пак има 2x капацитет како LBXR2020. 2 Годишна Гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата