Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hanchen Комерцијални Курва Шел Машина за Правење 13Holes Посебен Облик Електрични LED Replacable Двојно Дигитални Тропски Tartlets Бејкер со 0-10min Времето функција,Посебно Масло во ?

Hanchen Комерцијални Курва Шел Машина за Правење 13Holes Посебен Облик Електрични LED Replacable Двојно Дигитални

DEN 22045.92
 

Производот е достапен
Достапност

【Параметри】Школка големина : 60*60*18mm; 13 дупки по плоча; Напон : 220v; Моќност : 3.2 kw целата машина е направен од висок квалитет на 201 од не ' рѓосувачки челик. 【Специјален Дизајн】Оваа машина е лесно да се работи, дефиниција и системот за греење може да се одвои.Можете лесно може да го замени плоча со отстранување на 4 парчиња на рут (повеќе од 30 различни плочи можат да бидат избрани).Една машина, мулти-користење, што го зафаќа помалку простор. 【Контрола на температурата】Горниот и долниот шаблони можат самостојно контрола на температура, корисниците може да се постави на различни температури, така што производот за да се постигне совршен печење ефект.Практична обратна тока дизајн го прави сигурни иста дебелина на производ и совршен облик на курва. 【Точни Тајмер】Тоа доаѓа со прецизен тајминг контролер(0-10 минути прилагодливи) контролирани од страна на колото и има музички потсетник функција, да се обезбеди повеќе време за да прават други работи и може разумно да се искористи времето, да се подобри ефикасноста. 【Професионални Резервоар за Нафта】Со специјални нафта од резервоарот, вишокот на масло може да се прелеат во задниот дел на резервоарот, кој може да се одвои слободно, што чистење работа лесно.Оваа машина е лесно да се работи, дефиниција и системот за греење може да се одвои.Можете лесно може да го замени плоча со отстранување на 4 парчиња на рут (повеќе од 30 различни плочи можат да бидат избрани).Моќност : 3.2 kw.Целата машина е направен од висок квалитет на 201 нерѓосувачки steel.Net тежина : 32kg.Бруто тежина : 34kg.Производ големина : 400*520*430mm.Ве молиме да не информирате која plug дали сакате откако ќе го купите.Школка големина : 60*60*18mm13 дупки по plate Voltage : 220 VPower : 3.2 kw The целата машина е направен од висок квалитет на 201 од не ' рѓосувачки челик Нето тежина : 32kg Gross тежина : 34kg Product големина : 400*520*430mm Please информирате која plug дали сакате откако ќе го купите.Тоа доаѓа со прецизен тајминг контролер (0-10 минути прилагодливи) контролирани од страна на колото и има музички потсетник функција, да се обезбеди повеќе време за да прават други работи и може разумно да се искористи времето, да се подобри ефикасноста.Со специјални нафта од резервоарот, вишокот на масло може да се прелеат во задниот дел на резервоарот, кој може да се одвои слободно, што чистење работа лесно.Горниот и долниот шаблони можат самостојно контрола на температура, корисниците може да се постави на различни температури, така што производот за да се постигне совршен печење ефект.

Кон својствата

Производи во категоријата