Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Метла Држачот за Ѕид, Само Лепило Метла Носителот, Здрав Четка Grippers,Водоотпорен Метла Grippers, CINFAS Не-Трага Четка Полици Носители, Без Дупчење Против Пролизгување Четк

Метла Држачот за Ѕид, Само Лепило Метла Носителот, Здрав Четка Grippers,Водоотпорен Метла Grippers, CINFAS Не-Трага

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Лесен за употреба-На CINFAST метла држачот за ѕид се многу лесен за употреба, не треба дупчење, само доаѓаат со двострано лепило, тоа може да биде инсталирана во неколку секунди.Широко се Користи во Нашата метла носителот може да се користат во кујна, купатило, тоалет, не само за бесење на џогерите и метли, но исто така и за бесење разни мали работи, како на пример поправка алатка, чадор, кујнски прибор, тоалет четка итн.Тие се погодни за плочка, од нерѓосувачки челик површина, стакло и површински, дрвена врата површина, мермер површина, ПВЦ пластични одбор.Висок квалитет-CINFAST метла носителот се направени на Премиум материјали, има силна 3 M лепило adhesives ѕидови и врати исклучиво стабилна, можат да го издржат 2 шишиња 5 L на минерална вода, без ноктите, без дупчење, не е лесно да падне.Да зачувате простор - Со метла носител на вашиот дом ќе далеку од хаос на нештата се наредат до денови.Таа заштедува простор за куќата, се задржи дома чисти и нови, бидете ви се допаѓа вашата соба по уредната нагоре.По-Продажбата на Услугата - Ако не сте задоволни или имате било каков проблем со нашиот метла носителот на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-Маил, Ние ќе ви даде задоволителна услуга.CINFAST Метла Носители се направени на Премиум материјали, има силна 3 M лепило adhesives ѕидови и врати исклучиво стабилна, можат да го издржат 2 шишиња 5 L на минерална вода, без ноктите, без дупчење, не е лесно да падне.Нашите метла носителот може да се користат во кујна, купатило, тоалет, не само за бесење на џогерите и метли, но исто така и за бесење разни мали работи, како на пример поправка алатка, чадор, кујнски прибор, тоалет четка итн.Тие се погодни за плочка, од нерѓосувачки челик површина, стакло и површински, дрвена врата површина, мермер површина, ПВЦ пластични одбор, ве остават удобен животен простор.Ако имате било каков проблем на нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка да ни e-mail.Ние би биле среќни да ви помогнат и ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.Како да го користите : 1, Чистење на ѕид, бидете сигурни дека да се отстрани прашина, маснотии и вода итн. 2, Отстранување една страна на двострано лента и прикачување на задниот дел на метла менгеме. 3, Отстранување на двострано лента од другата страна на метла клип и affix тоа на ѕидот. 4, Притиснете нежно со рака и нека метла и dustpan закачалка целосно да се допре ѕидот, закачите на ѕид до позиција и да чекаат за 24 часа, вашиот четка носителот може да остане и ќе ја врши својата работа засекогаш.Совети : метла gripper е само погодна за мазни површини, како што се плочки, стакло итн.Насликаните ѕидови не се препорачува, ќе штета на ѕидот, и услугата живот ќе биде многу пократок!Спецификации : Пакет Димензии : 6*3.5*2 инчи Објект Тежина : 2.9 унци Пакет се Вклучени : 2 * метла на сопствениците.

Кон својствата

Производи во категоријата