Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВИОТ СТИЛ на Коса, Боја Апликатори Четки 5 Парчиња Долги се Справи со услужни Влакната на Косата Комплет за Боење Коса Салон Кајгана Нијансирање DIY Ал

ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВИОТ СТИЛ на Коса, Боја Апликатори Четки 5 Парчиња Долги се Справи со услужни Влакната на Косата

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Овие коса боја applicators ви помогне да се применуваат на бојата на вашата коса со леснотија.Меко Долго Влакната - Прави боја многу полесно и помага ефикасно да се фати повеќе коса боја и рамномерно се шири на вашата коса.Квалитетот на Косата Нијансирање Четки - Широк hairbrush дизајн со збиени влакната - Издржлива пластика долга рачка нуди удобен зафат.Практична Коса Боја Четки - Одговара за фризерски салон и дома лична апликација - од Суштинско значење за додаток за боење на косата.Големина (cm) : 22 (L) x 4.8 (W); Пакетот вклучува : Коса Боја на Четка x 5.

Кон својствата

Производи во категоријата