Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Litton Clifton Прецизност се ВКЛУЧИЈА-8-E-4 Линеарна Трансформатор 5990-00-795-1181

Litton Clifton Прецизност се ВКЛУЧИЈА-8-E-4 Линеарна Трансформатор 5990-00-795-1181

DEN 23442.48
 

Производот е достапен
Достапност

Роторот : 1 Фаза, 26 Volts.Stator : 1 Фаза .300 V/Сте.VAC : 400. Жица Води : 4. PN : ВКЛУЧИЈА-8-E-4 LTC8 E4 Роторот : 1 Фаза, 26 Volts Stator : 1 Фаза .300 V/Deg VAC : 400 Wire Води : 4 FSCM MFR 861975990007951181 LTC8 E4 DLA900-83-M-X258 A 6/83 MIL-Б-117 ETY јас, CLE, STFR-2185-LPSC.

Кон својствата

Производи во категоријата