Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Батеријата Случај за iPhone 7 Плус/ 8 Плус, VOOE 8500mAh Преносни Батеријата Смарт Пакет Батерија Заштитна Батеријата Случај за iPhone 7 Плус/ 8 Плус Надворешни Полначот Покрие 5.5

Батеријата Случај за iPhone 7 Плус/ 8 Плус, VOOE 8500mAh Преносни Батеријата Смарт Пакет Батерија Заштитна Батеријата

DEN 407.52
 

Производот е достапен
Достапност

Се ПРОШИРИ на вашиот ТЕЛЕФОН МОЌНОСТ : Со огромен капацитет за дизајн, оваа батерија случај има повеќе од 150% моќ за вашиот iphone 7 плус / 8 плус, 8500m Ah батерија на случај може да понуди дополнителни 17 часа време на разговор или 13 часа web browsing време, осигурајте се дека вашиот iphone ќе има доволно енергија за време на патување или работат надвор. 4 сина показатели покажуваат моќта лево како 25% - 50% - 75% - 100% .НЕВЕРОЈАТНИ КОПИЈА СЛУЧАЈ ДИЗАЈН : батеријата случај нуди покрена пред усни 2/ Има 4 LED светла индикатори да се покаже моќност, секој LED светло значи 25%;3/ Отстрани горниот капак на телефонот, лизгајте го телефонот во долниот дел на батеријата случај;4/ Притиснете го задниот smart switch за 3 секунди за да започне полнењето на iphone, и притиснете 3 секунди за да се запре.Важни Забелешки : 1/ не поддржува Carplay, Висок Напон, или Брзо Полнење Adapters2/ Не е компатибилен со iphone X / XS3/ Оваа батерија случај е рачно, не automatic4/ Не поддржуваат безжичен charging5/ Не полнење кабел, Не waterproof6/ Може да ја полните батеријата случај и на iphone во исто time7/ Можат да слушаат музика или работат на iphone кога charging Package Вклучува : 1 x Батеријата Случај за iphone 7 Плус / 8 Плус ( кабел НЕ е вклучена )1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата