Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
12 Листови Божиќ Железо на Налепници Железо на Decals Закрпи преносот на Топлината Налепници Божиќ Железо на Appliques за Перница Опфаќа T-Shirt Јакни Дуксери DIY Декорација(Gnome

12 Листови Божиќ Железо на Налепници Железо на Decals Закрпи преносот на Топлината Налепници Божиќ Железо на

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет на информации : ќе добиете 12 листови на Денот на Вљубените преносот на топлината закрпи за мажите, тие се во симпатична модели и светли бои, кои може да бидат привлечени од вашите деца и вие; доволно количество може да ги исполни вашите DIY потреби.Служи за долго време : овие железо на дамки се направени од квалитетен материјал, тие се лесно да се намали и пренос; Ако ги користите во вашата облека во вистинскиот начин, ќе може да се мијат нив, и тие не се лесно да се добие, да исчезнат, се скрши или кора, која може да ви послужи за долго време.Различна големина за вас да се избере : секој железо налепница доаѓа во различни големини; Ако ви треба еден мал, можете да изберете од мали димензии, ако ви треба една голема, можете да изберете големи димензии; Можете да изберете што сакате да ги красат облеката, и различни големини ви обезбеди со повеќе опции.Денот на вљубените тема шема : железо на винил налепници имаат различни од класичните елементи, снешко, елен, Дедо Мраз, елка, шапка, овошје, венец, и некои симпатична елементи, како што се pandas, гоблини, камиони; Може да одговара на нив на вашиот облека според вашите потреби, додавајќи пријатен Денот на Вљубените атмосфера.Широк апликации : овие машина перат закрпи за облека се погодни за многу места, како што се кошула, палто, фустани, здолништа, особено љубовникот облека, изработка на облека убава; Тие, исто така може да се примени во чанти, капи, ракотворби, и други прилики ви се допаѓа, што може да се покаже вашата љубов на вашите пријателки или партнери.

Кон својствата

Производи во категоријата