Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KOQIO Свитлива Моќ Компактен Мобилност Помош на Тркала Стол, Лесни Електрична инвалидска Количка Преносни Медицински Скутер Поддржува 265 Lb со Педали и Седишта

KOQIO Свитлива Моќ Компактен Мобилност Помош на Тркала Стол, Лесни Електрична инвалидска Количка Преносни Медицински

DEN 2927.76
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно за чување : Лесни за складирање виткање електрична инвалидска количка, многу компактен, погоден за повеќето мали suitcases, лесно да се стави во камион или авионски патувања; прирачник / електричен режим за да се префрлите во секое време.Двојна заштита : На електромагнетни сопирачки систем ќе престане веднаш откако беше пуштен на слобода, не слајд, е безбеден и сигурен, и е лесно да се работи, така што ќе можете брзо да се престане со една рака, 360° џојстик водоотпорен и анти-заштита од корозија, анти-електромагнетни пречки.User-friendly дизајн : На аголот на електрично тркало backrest и потпирачи за глава може да биде прилагодена од 90°-180°, што е погодно за корисниците да добијат на и надвор, јадење, спиење и слично.На дише мат може да се користат во зима и лето, лесен за чистење, тилт агол backrest и седиште перница се намали Назад за непријатноста предизвикана од седење мирно.Издржливи, стилски : здрав јаглероден челик рамка, капацитет 120kg, две 250 w двоен мотор перформанси, стабилна работа, ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, долго траење на батеријата, 24 V * 12 Ah литиум батерија, 0 - 6km / h брзина на прилагодување.Со manual (рачно паркинг систем, шок апсорбер и анти-тркалање тркала, што може да биде безбедно и удобно.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. 1. Лесен и издржливи, врз основа на независна лабораторија testing2. Виткање е многу брз, многу компактен, погоден за storage3. Дише седиште и backrest.Ефикасно да се спречи појава на акни, заштита на caudal пршлени, lumbar пршлени и извртени грлото на пршлените.4. Електромагнетни сопирачки систем и рачно паркинг system5. Аголот на електрично тркало backrest и потпирачи за глава може да се прилагоди freely6. На потпирач за да можат да се воздигнат, што е погодно за корисниците да добијат на и надвор, јаде, оди во кревет, итн.Димензии : 136 × 62 × 122 cm Folding големина на : 83 * 41 * 70 cm Seat висина : 50 cm Seat ширина : 45 cm Front големина на тркало : 10 inches Rear големина на тркало : 16 inches Speed : 0 - 6 км по hour Slope перформанси : ≤15°Количка тежина : 32 кг без battery Battery тежина : 2kg или so Weight капацитет : 120 kg Battery тип : 24 V / 12 A литиум battery Motor : 24 V 250 W * 2.

Кон својствата

Производи во категоријата