Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
U-Претвори - М8-1.25 x 25 mm Хексадецимален Страната Гром Din 6921 10.9 Цинк Жолта (10 Парчиња)

U-Претвори - М8-1.25 x 25 mm Хексадецимален Страната Гром Din 6921 10.9 Цинк Жолта (10 Парчиња)

DEN 222.00
 

Производот е достапен
Достапност

М8-1.25 x 25 mm Страната Гром.Ги Исполнува Din 6921. ГОЛЕМ за МИЕЊЕ ЛИЦЕ - обезбедува повеќе површинскиот напон кога заострените од обичен хексадецимален гром, што значи дека е помалку веројатно да се излезе.Прирабница Завртки се елиминира потребата за користење на Рамна Миење под Болт, одржување на вашиот проект поедноставно.ОДДЕЛЕНИЕ 10.9 - Автомобилската одделение fastener.Силна и Сигурен.М8-1.25 x 25мм Хексадецимален Страната Болт, Не Serrated, Одделение 10.9, Цинк Жолта Продаваат Тука во еден пакет од 10. Не Serrated Страната Завртки, исто така се нарекува Рамка Завртки, се користи многу во автомобилската индустрија.Голем за миење лице обезбедува широк имајќи област, која го задржува fastener тесни подолго отколку со нормално хексадецимален гром и ги оштети предмет што е забрзана да.

Кон својствата

Производи во категоријата