Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Свет Научни 6289 Полипропилен Центрифуга Цевка со Прилог Сина Рамен Топ Кап Завртки, Стерилни, Печатени Дипломирањето, Рек Пак, 50мл Капацитет (Случај на 500)

Свет Научни 6289 Полипропилен Центрифуга Цевка со Прилог Сина Рамен Топ Кап Завртки, Стерилни, Печатени Дипломирањето,

DEN 2776.56
 

Производот е достапен
Достапност

Стерилни цевки се во прилог сина screwcap.Црна печатени graduations во 0.5 m L на зумот.Бела печатени пишување простор.Завртете го оценувате : има око 8500 RCF.Autoclavable (без капа).Свет Научно е 15m L и 50мл за еднократна употреба конусна на дното на центрифуга цевки биле специјално дизајнирани за клинички апликации.Произведени од специјален степен на полипропилен, овие цевки понуди исклучителни јасност и хемиска стабилност.Сино, полиетилен со висока густина завртка-капи се обезбеди течење отпорни тесни печат.Цевки нудат лесен-за-читање црна дипломирањето се одбележува во 0.5 m L зголемувања и бела пишување областа за идентификација на примерокот.

Кон својствата

Производи во категоријата