Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MOSISO Компатибилен со MacBook Pro 16 инчен Случај 2019 2020 Ослободување A2141 со Допир Бар Допир ID, Заштитна Пластична Тешко Школка Случај & Тастатура Покрие & Екран Заштитник & Ск

MOSISO Компатибилен со MacBook Pro 16 инчен Случај 2019 2020 Ослободување A2141 со Допир Бар Допир ID, Заштитна

DEN 527.76
 

Производот е достапен
Достапност

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Случајот беше наменета САМО за да бидат компатибилни со 16 инчен Mac Book Pro со Допир Бар & Touch ID & Retina Екран (модел : A2141, објави во 2019 2020 MVVJ2 LL/A, MVVL2 LL/A, MVVK2 LL/A, MVVM2 LL/A).ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој случај НЕ е компатибилен со други модел лап-топ компјутери.Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "A2xxx" на грбот на лаптоп пред купувањето, бидете сигурни дека ќе го изберете истиот број на моделот, како на листата наслов изјави "A2141".НЕМА Отсечени дизајн, транспарентност е различна од боја во боја.Случај димензија : 14.17 x 9.84 x 0.7 инчен, компатибилен со 16 инчен Mac Book Pro со Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID со димензија : 14.09 x 9.68 x 0.64 инч.Ултра тенок мала тежина тежок случај има 13 оз во тежина речиси додава без губење на вашиот лаптоп.Целосно пренослив, лесно да се стави на и полетување дека може да се заштити вашиот лаптоп од инциденти и гребнатини.Целосно vented за безбедно топлина исплата, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики.Вклучувајќи 1 појавување на бои за тастатурата покрие & 1 екранот заштитник за да се заштити вашата тастатура & екран против spills.Мали складирање торба држи глувчето и слушалка добро организиран. 1 година гаранција на случај, тастатура капак.Исклучителна заврши пластични тешко школка случај штити вашиот лаптоп од инциденти и гребнатини.Ултра тенок мала тежина тежок случај има 10 мл во тежина и 0.62 мм во дебелина дизајн речиси додава без губење на вашиот уред.Вклучувајќи 1 појавување на бои за тастатурата покрие & 1 екранот заштитник да се заштити вашиот лаптоп тастатура & екран против spills.Мали складирање торба држи глувчето и слушалка добро организиран.На MOSISO случај е дизајниран со два реда на дното вентилација, овозможувајќи безбеден топлина исплата, им помогне на вашиот лаптоп престојуваат кул.Четири не се лизга силикони нозе држи вашиот лаптоп цврсто во место.MOSISO Пластични Тешко Школка Случај & Тастатура Покрива Кожата & Екран Заштитник & Складирање Торба.Дизајнирана САМО за да бидат компатибилни со 16 инчен Mac Book Pro со Допир Бар & Touch ID 2019 2020 Ослободување (Модел : A2141).Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "A2xxx" на дното на лаптоп пред да го купите, бидете сигурни дека тоа се совпаѓа со бројот на моделот во насловот "A2141".Модел : A2141. Пуштањето во 2019 2020 MVVJ2 LL/A, MVVL2 LL/A, MVVK2 LL/A, MVVM2 LL/А.

Кон својствата

Производи во категоријата