Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KPS Комерцијални Нерѓосувачки Челик Работата на Маса со Crossbar 18 x 24 - NSF

KPS Комерцијални Нерѓосувачки Челик Работата на Маса со Crossbar 18 x 24 - NSF

DEN 3598.80
 

Производот е достапен
Достапност

Сите ние сме за едноставност во која е причината зошто ние направивме оваа стрес-слободен собранието workbench.Тоа може да се удвои, како гаража workbench, алатка клупата, а градината или на отворено работа клупата и маса, или дизајн на табела за нацрти или архитектонско планирање.Едноставно во изгради и да изгледа, ова не ' рѓосувачки челик првично станица е дизајниран за функција и лесен пристап.БЕЗБЕДНОСТА на ХРАНАТА : Од не ' рѓосувачки челик првично и работа маси се идеални за јадење подготовка, и комерцијални простори како ресторани и лична употреба во домовите.Собранието на нашиот производ вклучува табела врвот, undershelf, четири нозе, завртки и L клуч и може да се стави заедно многу брзо.Фиоките, куки, и е тешко да се постигне места може да го уништи вашиот проток.Храната и течностите нема да се залепи или да го наруши интегритетот на површината.Лесно да се чисти и стерилизирате, метал првично станица табели се супериорни во однос на дрво или стакло.Лесно ја избрише секоја солза од вишокот на храна без гужва, хаос, или контаминација.

Кон својствата

Производи во категоријата