Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DECIM Алатки Вентил Јадрото на Смена Installer Алатка со 1/4 & 5/16 Порта HVAC Алатки Компатибилен со R22 R12 R407 R410 R404 R32 R600 A/C

DECIM Алатки Вентил Јадрото на Смена Installer Алатка со 1/4 & 5/16 Порта HVAC Алатки Компатибилен со R22 R12

DEN 357.60
 

Производот е достапен
Достапност

【КОМПАТИБИЛНОСТ 】вентил јадрото на смена installer алатка вклучуваат 1/4" FL-M x 5/16" FL-F адаптер, погоден за сите опрема за ладење, двојна големина( SAE 1/4" Висока-квалитет на изработка сонди, солиден и издржливи, погоден за повеќето опрема.

Кон својствата

Производи во категоријата