Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јагниња & Ivy Млечниот Пат Простор Галакси 4-Парче Бебе Бебе Соба Креветчето Постелнина Set - Сина/Сива

Јагниња & Ivy Млечниот Пат Простор Галакси 4-Парче Бебе Бебе Соба Креветчето Постелнина Set - Сина/Сива

DEN 3839.76
 

Производот е достапен
Достапност

Памук/ Полиестер.Креветчето постелнина сет вклучува еден ватенка, една 100% памук опремени креветчето лист, еден appliqued креветчето здолниште, и комплетен сет на ѕид appliques. 100% памук опремени креветчето лист и назад на ватенка има повеќе големина бели ѕвезди на прилично, сива земјата.Координатите со Млечниот Пат Бебе Постелнина Колекција од Јагниња & Ivy.Шарени вселената галаксија тема ѕид appliques функција на планетите слични на земјата, сонцето, месечината и ракета брод.Креветчето здолниште има Сатурн applique на десен агол.

Кон својствата

Производи во категоријата