Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
YANGENG Кружни Заштеда на Таванот Светлина Креативни LED Флеш Качи на Таванот Светлина Ултра-Тенок Прилагодливи Dimmable Таванот Светилка Дрво 3000k / 4000k / 6500k Рамен Таванот Ос

YANGENG Кружни Заштеда на Таванот Светлина Креативни LED Флеш Качи на Таванот Светлина Ултра-Тенок Прилагодливи

DEN 2858.88
 

Производот е достапен
Достапност

Површината на површината монтира на таванот светилка е мазен и нема изданија, која е многу погодна за различни декорација стилови.9 инчи, моќност : 18w, 2420 LMDiameter 40 cm/16.Без приклучок, тоа мора да биде hardwired.5 инчи, на висина 5 cm/1.

Кон својствата

Производи во категоријата