Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нова резервна Копија Камера Замена за PR996h од Верзијата на Фирмверот, БР.1.8.02.20210428 или Подоцна Од 04.28

Нова резервна Копија Камера Замена за PR996h од Верзијата на Фирмверот, БР.1.8.02.20210428 или Подоцна Од 04.28

DEN 1199.76
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Оваа задна камера е прилагодена за PORMIDO PR996 НОВА верзија.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот firmware-от е 1.8.02.20210428 или подоцна од 04.28.

Кон својствата

Производи во категоријата