Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
M4 / 4mm x 0.70 - Купот Точка Socket Set Завртки, 45H Легиран Челик w/Црна Оксид Заврши, Хексадецимален/Ален Копче Диск, Метрички DIN 916 / ISO 4029 - MonsterBolts (10, M4 x 16mm)

M4 / 4mm x 0.70 - Купот Точка Socket Set Завртки, 45H Легиран Челик w/Црна Оксид Заврши, Хексадецимален/Ален

DEN 95.04
 

Производот е достапен
Достапност

Дијаметар : M4 / 4mm.Тема Големина / Височината : 0.70 - Груб (Стандард) Конец.Тип : Чаша Точка Socket Set Завртка.Спецификации : DIN 916 / ISO 4029. Материјал : Легиран Челик w Црна Оксид Одделение 14.9 / 45 H.Дијаметар : M4 / 4mm, Нишка Големина : 0.70 - unc завршетоци со / Груб Навој, Диск : M2 / 2mm Хексадецимален Клуч, Тип : Чаша Точка Socket Set Завртка, Систем на Мерење : Метрички, Материјал : Легиран Челик w Црна Оксид, Спецификации : DIN 916 / ISO 4029.

Кон својствата

Производи во категоријата