Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Електрични Колички Далечински Управувач Моторните Моќ Electrics Тркала Стол Мобилност Помош Електромагнетни Кочница Моќен Двоен Мотор Назад Складирање Торба

Електрични Колички Далечински Управувач Моторните Моќ Electrics Тркала Стол Мобилност Помош Електромагнетни

DEN 2990.64
 

Производот е достапен
Достапност

[Двојна заштита] Двоен систем за контрола, безбеден и сигурен.Луѓето во задниот дел може лесно да се контролираат, а луѓето се во инвалидски колички, исто така може да користите паметна контролни уреди.На 360° џојстик е водоотпорен и капка-доказ.Електромагнетни пречки : Со помош на рачен паркинг систем, шок апсорбер и анти-обратна тркала, да ги задржи безбедно и удобно. [Хуманизирано дизајн] Монтажни пена перница, монтажни дише перница, може да се користат во зима и лето, лесен за чистење, backrest и седиште перница може да ја намали болката во грбот предизвикани од седи на задникот, проширува не се лизга на возилото, може да се приспособат на капацитет за Складирање торба со прилагодливи појасот. [Лесно за чување] На лесни количка за електрична инвалидска количка тежи само 29 кг.Тоа е многу компактен и одговара на повеќето мали suitcases.Тоа е многу погодно да му се стави на камион или авион да патуваат.Manual/електричен режим може да биде вклучен во било кое време. [Солиден и издржливи] Легура здрав рамка, имајќи 150 кг, носат-отпорни; две двојна мотори, стабилна работа, до 7КМ/H, ниско ниво на бучава, брзо дисипација на топлина; долг век на батеријата; 24 V * 12 Ах отстранлив литиум батеријата може да се полни одделно. [Квалитетна Услуга] По приемот на производот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори преку e-mail во рок од 24 часа.Ние сме убедени да ги препорачуваме на клиентите преку следниве идеи.●Јас сум во потрага за електрична инвалидска количка.●Сакам да обезбеди возење перформанси и возење удобност.●Високата цена перформанси!Кога целосно наполнета, тоа може да патуваат повеќе од 15 километри.【функција】●Опремени со батерии.Тоа може да се постигне возење оддалеченост од 15 километри или подолго.●Ние ги користиме пневматски гуми за да се подобри возење удобност.Одржување е исто така многу лесно.【Спецификација на производот】Големина 63 *103 *98cm Maximum оптоварување 150kg Mileage (кога целосно наполнета) 15km Motor излезна моќност 250 W*2 Electromagnetic кочница[Батеријата ефикасност во ладни области]Во суровата средина на -20°C, батерија ефикасност капки од страна на околу 30%.За ладно climates Please диск да се процени обемот на активност.[Квалитетна Услуга] Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори преку e-mail во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата