Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kaytee Ме Земе со Туристички Превозникот

Kaytee Ме Земе со Туристички Превозникот

DEN 455.76
 

Производот е достапен
Достапност

Носат справи и голема влезна врата.Мие, дамка, отпорен и издржлив пластична база.Вклучува опционални костур за домашни птици.Достапни во избрани бои.Kaytee Ме Земе Со Патни Превозници се совршени за оние моменти што треба или сакате да го транспорт вашето домашно милениче и тие се безбедни за двете миленичиња, птици и мали животни.

Кон својствата

Производи во категоријата