Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Екран на допир за Отпечатоци Smart Заклучување, Електронски Keyless Entry Вратата Mortise Брава со Отпечатоци од прсти + Картички + Лозинки и Механички Клуч за Врата за Безбедно

Екран на допир за Отпечатоци Smart Заклучување, Електронски Keyless Entry Вратата Mortise Брава со Отпечатоци

DEN 3866.16
 

Производот е достапен
Достапност

◆ Висок Квалитет - заклучување на вратата направен од високо-квалитет цинк легура, мат финиш, едноставен и прекрасен изглед за издржливост и сигурност. ♥ 4 Начини за Да го Отклучите - Можете да го користите отпечатоци од прсти, картички, лозинки и механички копчиња за да ги отклучите.Покрај тоа, виртуелна лозинка текст може ефикасно да се спречи другите од peeking лозинки.Дебелината на важечките вратата е 1.57-3.94 во (40-100 MM). ◆ Ниска Потрошувачка на Енергија - Напојувани од 4 AAA батерии, можете да купувате батерии во било која продавница за замена.Нормално траење на батеријата е 1 година со ниска потрошувачка на енергија, ниско ниво на батеријата алармот. ♥ Стабилен и Сигурен - На заклучување на вратата модули се тестирани за високи и ниски температури, вибрации, стареење, итн, да се прилагоди на суровата средина, водоотпорен, moistureproof. ◆ Лесен За Употреба - Корисниците додаваат и бришат со број-на основа на управување за лесно ракување.Спецификации : Состојба : Бренд New Color : Black Material : Metal Power Набавка : 4 AAA Батерии (Исклучено)Типични Quiescent Актуелни :

Кон својствата

Производи во категоријата