Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HANKN 2 Пакет Случај Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Екран Заштитник Јасно, Мека TPU Целосна Покриеност Заштитен Екран Покрие Браник Рамка за Обратно 2 Smartwatch (Јасно+Јасно)

HANKN 2 Пакет Случај Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Екран Заштитник Јасно, Мека TPU Целосна Покриеност Заштитен

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пакување Вклучува : 2 парчиња Јасно Екран Заштитник Случај за Fitbit Обратно 2 Браник.Посебна Предност : во Споредба со традиционалните случај, ние обновено на дизајн : Вие не треба да се исклучите вашиот види бенд кога се полни, само да се исклучи овој случај, многу лесен и удобен, и случајот ќе не падне во вашата секојдневна употреба.Премиум Материјал : Направен од висок квалитет на TPU, мека и тенок.Заштитете го вашиот fitbit обратно 2 од гребнатини, капка, се судрат и така натаму. Во 99% високо ниво на транспарентност, уште одговорно да го допрам со овој случај покривање на вашите smartwatch.Целосна Пред Заштита : На Fitbit Обратно 2 заштитни случај со екран заштитник.Тоа може ефикасно да се заштити види екранот и четири рабовите на штрек.Да се чува далеку од нула, да се загрози, судир или други штети.Широка Примена : Дизајн за fitbit обратно 2. Многу лесно да се стави на и полетување.Вашиот не треба извадете ги види бендот потоа се полни.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ве Молиме користете сува крпа за да ја исчистите ако вода, пот, влага добива под случај како тоа може да влијае на допир одговорност. [2 Pack] HANKN Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Екран Заштитник Случај Јасно, Мека TPU Целосна Покриеност Заштитен Екран Покрие Браник Рамка Филм за Обратно 2 Smartwatch (Јасно+Јасно) Компатибилен со : Fitbit Обратно 2 Направи од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита.Спречување на Гребење, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн.Овој Случај е направен од TPU, тоа е издржлив.Овозможува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.За вашиот Watch да се создаде моден стил.

Кон својствата

Производи во категоријата