Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Денот на вљубените Подароци за Него, Универзален Приклучок, Уникатни Подароци за Роденден Мажите Тато Дечко Татко, Сопруг на Него Од Ќерка Син Сопруга,Кул Gadgets Рака

Денот на вљубените Подароци за Него, Универзален Приклучок, Уникатни Подароци за Роденден Мажите Тато Дечко

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Денот на вљубените Подароци за Него】 : Изгравирани со "НАЈДОБРИОТ ТАТКО НЕКОГАШ", надградена универзален приклучок алатка е практично роденден, Божиќ, Денот на Таткото, денот на Благодарноста, Нова Година е Ден подарок за татко, татко, дедо..кул gadget доаѓа со убав подарок кутија обвиткана со убави bowknot печатени со"Сакате да Уживате во Секојдневието". 【Божиќ Подароци за Мажи】 : кул gadget е погодна за стандард 13/16" да 11/32" и метрички 9mm да 21mm ореви.Со вежба или ratchet или open-end spanner или прилагодлива spanner, тоа може да биде веднаш се прилагоди за да се одржи повеќето метрички ореви, пеперутка ореви, искршени ореви, одземени ореви, плоштад ореви, хексагонална и повеќето неправилен облик ореви, дефинитивно добар помошник за вашиот дом. 【Посилни вртежен момент s Ден подарок, Денот на Вљубените подароци, Татковци Ден подарок, Денот на Благодарноста подарок, Белиот Слон Ден подароци, Божиќ подарок, годишнина подарок и други празник подароци, голем дар за таткото, дедото, сопруг, дечко и други машки пријатели.Кул gadget доаѓа со убав подарок кутија обвиткана со убави bowknot печатени со"Сакате да Уживате во Секојдневието".На елаборат дизајн го прави мажите подароци пристоен и слатка.Овој универзален приклучок е погодна за стандард 13/16" да 11/32" и метрички 9mm да 21mm ореви.Лесно костец повеќето метрички ореви, пеперутка ореви, искршени ореви, одземени ореви, плоштад ореви, хексагонална и повеќето нередовно во облик на плодови.На multitool изгравирани со "НАЈДОБРИОТ ТАТКО НЕКОГАШ" го прави еден од најдобрите тато подароци божиќ порибување stuffers.Не само топло претставува вашата љубов на својот татко, но може да донесе олеснување за него да работат дома, или за секојдневна работа и др.Вашиот татко ќе се чувствуваат како Татко на Годината!.

Кон својствата

Производи во категоријата