Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Трио (3) - Butterscotch Колаче Тесто, Карамел Орев Кифла & Крем Оревче - Премија Мирис на Нафта - 10ML

Трио (3) - Butterscotch Колаче Тесто, Карамел Орев Кифла & Крем Оревче - Премија Мирис на Нафта - 10ML

DEN 214.80
 

Производот е достапен
Достапност

КОРИСТИ - Нашите Премија Одделение на Мирисни Масла се формулирани за да биде погодна за создавање на свој свеќи, сапуни, воздух два спреј, кожа и нега на коса формулации, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, freshen некоја фиока, потпури, freshen теписи, масажа/тело масло, шеќер струже, и многу повеќе.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Користете ја вашата имагинација да се создаде мирис, што е едноставно твое.Килибар стакло 10ml шише со црна полипропилен ребрести капа и подесувате евидентно прстен со dropper insert (внеси).На dropper внесува мала количина на производот да се издаваат.Оваа капа и orifice редуктор комбинација е одлична за издавање на нафта.Мирисни масла за надворешна употреба само.Овој производ не треба да се користи undiluted.За било какви прашања во врска со правилно користење во производи, ве молиме контактирајте со нас.BUTTERSCOTCH КОЛАЧЕ ТЕСТО - buttery, богатиот мирис кој апелира до чувство на вкус, како и мирис.Нијанси на ананас и банана форма на врвот белешки.Благите ноти на buttery карамел и сладок путер виски.Крем ванила и прав база белешки коло од мирис.CRAMEL ОРЕВ КИФЛА - ЕДЕН налудничав јавор тип со врвот белешки од путер крем, бадеми, мед и јавор, блискиот белешки од орев, цимет, карамфил, банана, црвена currant и heliotrope, со вуди, боб тонка, слатка ванила база забелешка.КРЕМ ОРЕВЧЕ - ЕДЕН налудничав овошен марципан и бери тип со врвот ноти на бадем, оревче, кокосово млеко, диви бери и праска, блискиот белешки од цимет, карамфил, и heliotrope, со слатка ванила, боб тонка и млечниот сандаловина база забелешка.Сапуни, лосиони, креми.За нега на коса и тело производи за нега.Производи за чистење, просторија спрејови, перење, постелнина, и арома diffusers.Во Вечен Суштината Масла, ние сметавме дека нашиот производ требаше да претставува нас и квалитетот што го даде за вас, нашите клиенти.Значи, ние продолжуваме да истражувања и извор на нови производи кои ги исполнуваат нашите клиенти растечките потреби.Нашата мисија е да обезбеди најдобрите производи без кршење на банката.Нашиот тим од талентирани perfumers има повеќе од 75 години во комбинација домашно и меѓународно искуство заедно со нашите мирис на тимот за поддршка и Во куќата регулаторната Тим .Ние сме посветени на обезбедување на нашите производи ги исполнуваат постојано менување на регулаторни барања.Персонализирате некој од вашите производи или додадете Вечен Суштината Масло да се зачин до вашата моментна омилен мирис.Се создаде мирис, што е едноставно твое.

Кон својствата

Производи во категоријата