Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилен со AGPTEK LW11 Smartwatch Полнач, Lamshaw Магнетни Полнење преку USB Кабел за Замена на Држачи за Кабел Компатибилен со AGPTEK LW11 Smartwatch (Црна)

Компатибилен со AGPTEK LW11 Smartwatch Полнач, Lamshaw Магнетни Полнење преку USB Кабел за Замена на Држачи

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

*USB Дизајн : Користење на полнење кабел со вграден чип, да може ефективно да се продолжи работниот век на се види. *Дизајниран специјално за AGPTEK LW11 Smartwatch, не се вклопуваат AGPTEK 1.69"(43mm) Smartwatch, ве молиме проверете со вашиот модел пред да го нарачате. *Лесно Да се Носат : Можете лесно може да го запази овој USB кабел во вашата торба и се тоа каде и да одите.Тоа е исто така се идеални за напуштање во канцеларија или чување во вашиот автомобил. *Замена апарат за полнење за на вашиот AGPTEK LW11 ќе Нема Повеќе "Мртов" повторно.Можете да го полните дома, во канцеларија, во автомобил или на патување.Направете вашиот AGPTEK LW11 полнење стане повеќе погодно. *Интерфејс : микро usb.Приклучете го полначот САМО, smartwatch не се вклучени!!.Компатибилен со AGPTEK LW11 Smartwatch Полнач, Lamshaw Магнетни Полнење преку USB Кабел за Замена на Држачи за Кабел Компатибилен со AGPTEK LW11 Smartwatch.

Кон својствата

Производи во категоријата