Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сатенски Кристално Стакло Пламен 7 Инчен Светилка Сенка со 3 1/4 Инчи Техник

Сатенски Кристално Стакло Пламен 7 Инчен Светилка Сенка со 3 1/4 Инчи Техник

DEN 649.68
 

Производот е достапен
Достапност

Сенка Димензии : 7 инчен висина од основата кон врвот на пламен, 4 3/8 инчи широка, 3 1/4 инчи техник дијаметар.Француски Гроздобер Стил со сложена пламен дизајн и мазна сатенски финиш.Вистински висок квалитет на стаклото е совршена замена за ѕид sconces и pendant светла.Техник отворање мерки 3 1/4 инчи низ.Дизајниран за тела-тип на носителот.Усна техник ви помага да го заклучите сенка надолу и чувајте го на место.Овој прекрасен француски Викторија нетранспарентно стакло пламен сенка е идеален за употреба на ѕид светилка тела, sconces, и привезоци.Гроздобер стил осветлување замена со сложена дизајн и мазна сатенски финиш.

Кон својствата

Производи во категоријата