Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
XINGYHENG 300PCS 9 Големини Црна Легиран Челик E-клип Надворешни Потпорни Стеги Прстен за Миење Circlip Snap Retainer Прстени Асортиман Kit(3-22mm)

XINGYHENG 300PCS 9 Големини Црна Легиран Челик E-клип Надворешни Потпорни Стеги Прстен за Миење Circlip Snap

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

Супер материјал : се направени од легиран челик, со карактер на отпорни на корозија и анти- ' рѓа, добра затегнувачка цврстина, издржливи.Лесно да се работи, стандардна големина, не е лесно да се лизга , лесен и брз за употреба.Пакет количина : режимот вклучувајќи 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 19mm, 22mm, 9 вредности, вкупно 300pcs.Заврши видови ги задоволат вашите сите побарувачката.Широка употреба : се Применливи за цилиндри, автомобили, вентили, електрични апарати, прскање, врати и прозорци, лежишта, машини итн.Погодно поле : Сите содржани во компактен и да се види преку compartmented пластична Кутија.Лесно да се инсталира и трајни производи за употреба.Карактер : E-клипови структура обезбедува флексибилност за лесна инсталација и прстен планината слајдови radially да се вратило од страна.Производство Спецификација : Име На Производ : Надворешни Задржувајќи Прстен.Боја : Црна.Материјал : Легиран челик.Дизајн : E-Type Димензии Вклучува : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 19mm, 22mm.Карактер : -Направени од издржлив термички обработени појачани челик со црна оксид слој за максимална сила и заштита од штетен ' рѓа и корозија. -Погоден за голем број на основни задачи, како што е задржувањето на машини, автомобили, опрема шахти, лежишта, pulleys, итн. -Пластична за носење за лесен транспорт, безбедно складирање и брз организација.Поделени прегради кои содржат 9 различни големини; Големина на табелата се вклучени -пролет метален клип со три prongs дава прстен на "E" форма.Електронски клипови се инсталирани во неговото место на метал вратило собранието.Три внатрешни prongs на секој клип допре дното на каналите да се обезбеди заклучување функција. 【Пакет се Вклучени】 Пакет Детали : Тип на Производ Внатрешен Дијаметар - Количина Надворешни Задржувајќи Прстен 3.0 мм - 30pcs Надворешни Задржувајќи Прстен 4.0 мм - 30pcs Надворешни Задржувајќи Прстен 5.0 мм - 40pcs Надворешни Задржувајќи Прстен 6.0 мм - 50pcs Надворешни Задржувајќи Прстен 9.0 мм - 50pcs Надворешни Задржувајќи Прстен - 12mm 40pcs Надворешни Задржувајќи Прстен - 15mm 20pcs Надворешни Задржувајќи Прстен - 19mm 20pcs Надворешни Задржувајќи Прстен - 22mm 20pcs Вкупната Количина : 300pcs.

Кон својствата

Производи во категоријата