Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GUUKIN Метла Четка Држачот за Ѕид за правилно поставени, 4 Парчиња Метла Багажник, Garage & Градина Алатка Организатор, Плакар за Складирање, од не ' Рѓосувачки Челик Тешки

GUUKIN Метла Четка Држачот за Ѕид за правилно поставени, 4 Парчиња Метла Багажник, Garage & Градина Алатка Организатор,

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

[HOME PREMIUM ОРГАНИЗАЦИЈА И СКЛАДИРАЊЕ] - Нашите Gukkin метла држачот е изработен од 304 од не 'рѓосувачки челик, кои ги држат метла рек далеку од добивање на' рѓа и корозија.Ние стоиме зад нашите производ и услуга, обезбедува 100% grantee на нашиот квалитет. [ОД ХАОС ДО ДОМА ДЕКОР] - Ако сте вознемирени од хаос на вашиот метла, четка, rakes, алатки, спортски equitment или повеќе, Guukin закачалката е вашиот најдобар избор.Со нашите метла држачот за ѕид за правилно поставени, тоа може да ги организирате вашите чистење алатки, градинарски алатки, прибор за готвење, спортска опрема и други тешки работи.Да ви помогне да се изгради складирање организација на системот и да ја претвори вашата куќа од нередот дома декор. [NO-СЛАЈД ГАРАНЦИЈА] - 30 ФУНТИ за одржување капацитет!Ние се сигурни дека со висок квалитет на пролетта-натоварени и двојно гума зафати слотови, влажни џогерите, валкани rakes или безбол палки нема да се лизга од нашите решетката. [МУЛТИ-ФУНКЦИЈА] - Благодарение на водоотпорен дизајн, нашиот Guukin Метла Решетката може да се користи на различни места.Ви помогне да се среди вашиот метла, четка, rakes, алатки, чај крпа и повеќе!Совршен за кујна, плакар, гаража, тоалет, канцеларија, одлична за комерцијална употреба. [ДВЕ НАЧИН ДА се ИНСТАЛИРА] - Да се инсталираат, можете да го користите 3 M лепак да се прицврстува на метла носителот или едноставно можете да вежба организаторот во ѕидот на вашиот избор за да се одржи вашата четка, чистење материјали, или алатки.

Кон својствата

Производи во категоријата