Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BRG Компатибилен за Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm Серија 5 4 3 2 1 со случај,на Жените и Мажите Меки Силиконски Бендови со Shockproof Браник Случај за iWatch Бендови

BRG Компатибилен за Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm Серија 5 4 3 2 1 со случај,на Жените и Мажите Меки Силиконски

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

✅Пакет, вклучувајќи : 1×за Силиконски Apple Watch band + 1×за Apple Види покрие случај. ✅Пакет, вклучувајќи : 1×за Силиконски Apple Watch band + 1×за Apple Види покрие случај. ✅Обезбеди : Мека TPU и издржливи случај ги штити сите агли и страни на вашиот Часовник.Можете да го користите и во Случајот со Бендот доаѓа со, Бендот само, или Случајот и со било кој друг бенд. ✅Компатибилни Модели : Компатибилен со Apple Види Серија 5/Серија 4/Серија 3 / Серија 2 / Серија 1,соодветна големина 38mm/40mm/42mm/44mm. ✅Алтернатива : да Изберат од новите атрактивни бои на Заштитни Случај и Спорт на Бендот да ја смените вашата Види во различен стил, совршен за дневни и ноќни носат, за време на вежбање и пошироко.

Кон својствата

Производи во категоријата