Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Полначот Замена за Перорална Б Четка за заби, со База на Носителот Стојат и Двојна Четка Глави Случај

Полначот Замена за Перорална Б Четка за заби, со База на Носителот Стојат и Двојна Четка Глави Случај

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Компатибилен за Браун Орално-Б електрична четка за заби модели : D12 S12 S18 D10 D16 D17 D18 D19 D20 D29 D34 D36 / OC18 OC20 / D12013 D12013w D12523 серија / Професионални 500 600 1000 2000 2500 3000 4000 5000 7000 7500 3709 3728 3737 3756 4736 4717 4729 4733 6500 8000 8850 8900 9000 9000s Гениј 6000 8000 ет.Приклучете го полначот со две држач, четка за заби.Dual четка главата случај. 5 метри долг кабелот за напојување.Universal Plug.Замена за перорална б 3757 полнач.Замена за сите Орално-Б Круг главата електрична четка за заби.Електрична четка за заби опрема, Пренослив.Бела боја.

Кон својствата

Производи во категоријата