Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Rathgeber И 500 АДС Трансформатор 950-76

Rathgeber И 500 АДС Трансформатор 950-76

DEN 458.40
 

Производот е достапен
Достапност

Конекција : Jio T40 IE.Излез : 400 VA, 50-60 КИП.Основно : 440 V, 1.03 Amp.Средно : 30.5-28.5 V, 13 Amp.PN : ЕТ 500 АДС ЕТ-500-АДС Врска : Jio T40 IEOutput : 400 VA, 50-60 CYPrimary : 440 V, 1.03 Amp Secondary : 30.5-28.5 V, 13 Amp ET500 CSA95076 Серпентина : 30.5/ 29.5/ 28.5462/440/418/0.

Кон својствата

Производи во категоријата